| Greutate | 25,45 kg |
|---|---|
| Categorie de produs | Candelabru |
| Destinație | Dormitor, Living, hol, Casa scarii |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip bec | LED |
| Putere bec (W) | 2.1W |
| Numar becuri | 40 |
| Putere totala | 84W |
| Bec inclus | Da |
| Tip lumina | Lumina calda, Lumina neutra |
| Temperatura lumina (Kelvin) | 2200K, 3000K, 4000K |
| Flux luminos (lumeni) | 8800 |
| Tip întrerupator | Fara întrerupator |
| Funcție | Alb reglabil, Reglare în 3 trepte din întrerupator |
| Înalțime (mm) | 5000 |
| Diametru (mm) | 780 |
| Material corp | Oțel |
| Culoare corp | Nichel nero |
| Material abajur | Sticla |
| Culoare abajur | Transparent |