| Greutate | 24,64 kg |
|---|---|
| Categorie de produs | Candelabru |
| Destinație | Dormitor, Living, HOL, Casa Scarii |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip bec | LED |
| Bec inclus | Da |
| Putere bec (W) | 1.8W |
| Numar becuri | 40 |
| Putere totala | 72W |
| Tip lumina | Lumina calda |
| Temperatura lumina (Kelvin) | 3000K |
| Flux luminos (lumeni) | 8800 |
| Funcție | Dimabil |
| Tip întrerupator | Fara întrerupator |
| Înalțime (mm) | 3340 |
| Diametru (mm) | 820 |
| Material corp | Oțel |
| Culoare corp | Negru |
| Material abajur | Oțel |
| Culoare abajur | Auriu, Negru |