| Greutate | 26,83 kg |
|---|---|
| Categorie de produs | Candelabru |
| Destinație | Dormitor, Living, Hol. Casa scarii |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip bec | LED |
| Bec inclus | Da |
| Putere bec (W) | 3W |
| Numar becuri | 17 |
| Putere totala | 51W |
| Tip lumina | Lumina calda |
| Temperatura lumina (Kelvin) | 3000K |
| Flux luminos (lumeni) | 6460 |
| Funcție | Dimabil |
| Tip întrerupator | Fara întrerupator |
| Înalțime (mm) | 2200 |
| Diametru (mm) | 780 |
| Material corp | Oțel |
| Culoare corp | Crom |
| Material abajur | Oțel, Plastic |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!