Lustra EGLO GUNTIN LED 60W IP20 390515, reglabil pe inaltime, dimabil, alb reglabil, otel gri inchis
| Greutate | 5,16 kg |
|---|---|
| Categorie de produs | Lustra |
| Destinație | Dormitor, Living |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip bec | LED |
| Putere bec (W) | 60W |
| Numar becuri | 1 |
| Bec inclus | Da |
| Tip lumina | Lumina calda, Lumina neutra, Lumina rece |
| Temperatura lumina (Kelvin) | 2200K-6500K |
| Flux luminos (lumeni) | 5920 |
| Tip întrerupator | Fara întrerupator |
| Funcție | Alb reglabil, Dimabil, Reglabil pe înalţime |
| Înalțime (mm) | 1800 |
| Lungime (mm) | 615 |
| Lațime (mm) | 90 |
| Material corp | Oțel |
| Culoare corp | Gri închis |
| Material abajur | Plastic |
| Culoare abajur | Alb |