| Greutate | 3,4 kg |
|---|---|
| Categorie de produs | Lustra |
| Destinație | Bucatarie, Dormitor, Living |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip bec | LED |
| Bec inclus | Da |
| Putere bec (W) | 24.8W |
| Numar becuri | 1 |
| Tip lumina | Lumina calda, Lumina neutra, Lumina rece |
| Temperatura lumina (Kelvin) | 2200K-6500K |
| Flux luminos (lumeni) | 4100 |
| Funcție | Alb reglabil, Control prin telecomanda, Dimabil |
| Telecomanda inclusa | Da |
| Tip întrerupator | Fara întrerupator |
| Înalțime (mm) | 1800 |
| Diametru (mm) | 800 |
| Material corp | Aluminiu, Oțel |
| Culoare corp | Auriu |
| Material abajur | Plastic |
| Culoare abajur | Alb |